Oeps! De webshop is vanaf 23 januari tot en met 10 februari gesloten. Fijne vakantie.
NL - Bij bestellingen boven de € 50,00 vervallen de verzendkosten! (Normaal € 3,50)
BE - Bij bestellingen boven de € 100,00 vervallen de verzendkosten! (Normaal € 8,00)
Kiezen en kopen vanuit uw luie stoel. Treed binnen en schroom niet om contact met ons op te nemen indien u vragen heeft.
de Huidverzorgingswinkel Bovenkarspel
Nativage La Cure voor vrouwen en mannen die op zoek zijn naar een innovatieve oplossing om hun jeugdige uitstraling een boost te geven. La cure activeert de collageen vorming met de Endo skin technologie, transformeert vrije radicalen in vitale stoffen water en zuurstof en versterkt het metabolisme met het CMAge complex.
De huid voelt steviger, voller met meer veerkracht. Voelt zacht, ziet er glad uit en rimpels zijn gereduceerd. De textuur is onberispelijk zacht en elegant. stralend met een hernieuwde glow, complete zichtbare verjongingskuur.
Breng 's morgens en 's avonds la Cure aan na de reiniging, vervolgens de Nativage crème erover heen.
Druk drie keer op de top van de flacon van la Cure Gebruik elke week 1 van de flacons